Tarot Online - Věštírna zdarma

Dnes je čtvrtek 18. červenec, 2024 17:14
Rok 2014 je podle čínského kalendáře ve znamení dřevěného koně.

Výklad karet podkova

Tento výklad je jednorázový, ukazuje se vám zde výklad toho, na co jste právě mysleli. Při jeho výkladu začněte číst první kartu a postupujte až po kartu číslo sedm. Každá karta popisu určitou etapu vašeho výkladu.

1. karta

Symbolizuje minulost

Nic z toho, co děláte, vám nemůže ublížit. Buďte více smělí! Je před vámi začátek nové životní etapy. Očekávejte nepředvídatelné. Do vašeho života můžou vstoupit neobyčejní lidé

2. karta

Popisuje přítomnost

Změna k lepšímu, výsledek dosavadních snah z minulosti. Cesty osudu, kterým nikdo zcela nerozumí. Konec současných problémů a štěstí.

3. karta

Symbolizuje skryté vady

Klíčové slovo je zkáza. Podvod, ztráta, chlad a bezcitnost – tísnivé poměry se stále ještě mohou obrátit k lepšímu. Brzy zase bude dobře.

4. karta

Vyjadřuje překážky

Klíčové slovo je závazek. Náročné povinnosti, nesnadný a vyčerpávající způsob života, doléhající možná i na okolí. I když svou práci vykonáte úspěšně, cena, kterou za ni zaplatíte zdravím a starostmi mlže být příliš vysoká. Rozmyslete si, zda by nebylo lepší zvolnit.

5. karta

Postoj ostatních lidí

Klíčové slovo je bohatství. Bohatství, úspěch a uznání. Bezproblémový rodinný život a dobré mezigenerační vztahy. Dědictví, rodinný blahobyt. Blížící se svatba nebo pokračování rodinné tradice.

6. karta

Co musíte udělat

Klíčové slovo je spokojenost. Klid, přátelství, dobrý společný život, trvalé rodinné štěstí. Karta nakloněná společným aktivitám, zábavě a zaručenému úspěchu. Přání bude splněno, Všechno jde dobře.

7. karta

Jaký bude výsledek

Dobrá schopnost úsudku, úspěch v právních záležitostech. Rozhodnutí bude učiněno ve váš prospěch. Podepisování smluv, jednota, vyrovnanost a harmonie. Ziskový obchodní návrh.